הגיבור הראשי, מאסורו, ירש הון עתק מאביו לאחר שמת. עם זאת, ישנם אנשים המנסים להניח את ידיהם על ההון ומשתמשים בכל האמצעים הדרושים לכך, אפילו אם המשמעות היא להרוג אותו. נארומי עוזר למאסורו שעת שמנסים לחטוף אותו ונלחם בדמויות מוזרות. עד מהרה הוא מגלה שהם אינם בני אדם אלא בובות מעץ עם כוחות מדהימים. אחרי קרב קשה, נארומי מבין שהוא לא יכול לעמוד מולם, וכשהוא מתחיל לאבד תקווה, שירוגנה, השומרת של מאטסורו מצרפת, מגיעה עם נשק, הבובה ארלקינו. וכך מתחיל סיפורו של קרקס קרקורי.

נשמת סבו של יוגי נלקחת על ידי פגאסוס המסטורי.
כדי להשיב את נשמתו יוגי משתתף בטורניר אלוך הקרבות של פגסוס איך הסאגה הזו תגמר?

בעולם של קסם, כוחותיו ועתידו של הקוסם נקבעים מראש בשעת הלידה באמצעות מה שנקרא “סימנים” – ארבעה סמלים שמקטלגים את כישרונו של האדם לקסם. מאוכזב מכך שהסימן שלו אינו מתאים ללחימה אלא רק להרחבת קסם, החליט חכם כישרוני באופן קיצוני להתגלגל אלפי שנים קדימה.

עבור הסוכן “דמדומים”, אף משימה לא קשה מידי אם היא למען השלום. דמדומים פועל לא רבב כדי למנוע מלחמה עם המדינה השכנה אוסטניה. למשימתו האחרונה, עליו לחקור את הפוליטיקאי דונובן דזמונד בעזרת הסתננות לבית הספר של בנו: אקדמיית עדן היוקרתית. לפיכך, הסוכן עומד בפני משימה קשה ביותר בקריירה שלו: להתחתן, להביא ילד ולהעמיד פני משפחה.

שאטו דנקוורת’ השקטה והיציבה היא ציידת ראשים. המטרה שלה: סון ריאנג-הא, רוצח הידוע לשמצה כאחד שהרג 18 פקידים בדרגה גבוהה בלילה אחד. עם היום, רציחותיו היו מהירות, יעילות וללא עקבות. לאחר שסון היאנג-הא גובר על שאטו במפגש הראשון שלהם, הוא חושף גם את כוונתיו: גם הוא רודף אחרי, אבל מכוון לליבה.

הניסונות של סון היאנג-הא ללכוד את עינייה דיי ייחודים (בלשון המעטה). הוא מציע לה במתנה את מטרותיה, קשורות וחבוטות, וכמובן יעשה הכל כדי לבלות איתה זמן ביחד. בעל כורחה, שאטו משתפת פעולה עם זה, וכך מתחיל לו משחק תופסת בין חתול לעכבר (ששניהם גם רוצחים, כן?)

טומויה אקי הינו תלמיד תיכון אשר חולם לפתח משחק דייטינג אשר ישאב לתוכו שלל רגשות בכל שחקניו לאחר שפגש את ייעודו במהלך חופש האביב

עונה 2 של עלייתו של גיבור המגן

בתקופת היובש, החוק לא קיים כוח ומאפיה שולטים בעיר. הסיפור מתרחש ב לולס, עיירה משגשגת על מכירות בשוק השחור של ליקר חלוט שלא כדין. אביליו חוזר לולס אחרי קצת זמן לבד, בעקבות רצח משפחתו עם סכסוך של המאפיה ששם יום אחד, אביליו מקבל מכתב משולח מסתורי, מה שגרם לו לחזור לולס לנקמה. לאחר מכן הוא מתחלחל לתוך משפחת ונאטי, אלה אחראים למותה של משפחתו, וערכות על התיידדות עם הבן של הדון, נרו, מגדיר את הנקמה שלו “כפעילה”. הרג מביא הרג, ונקמה מולידה יותר נקמה. איך סיפור 91-היום של האנשים האלה בהדרכה למבוי גורל טרגי?

שקרים אסורים והאהבה אסורה בהחלט. בעתיד הרחוק, כשנערים ביפן יהפכו לבני שש-עשרה, המדינה תשייך להם שותף לחיים. התושבים לא צריכים להשקיע את כל המאמץ והטרחה במציאת בני זוג, וכולם מקבלים את העובדה שהמדינה תמצא להם שותפים מתאים כדי שהם יהיו מאושרים. יוקארי נג’ימה הוא נער בן 15, שחי באזור קטן במדינה, ונראה שהחיים שלו תקועים במקום: הוא מתחת לממוצע, גם מבחינה אקדמית וגם מבחינה אתלטית. אבל למרות הכל, לבו של הנער בוער מתשוקה! בעולם הזה שבו האהבה אסורה, מה יקרה כאשר הוא יתאהב? נלקח מאנימה ספין

אושיו האוטסקי הוא תלמיד עקשן בחטיבת ביניים ובן של כומר משונה שלא דואג לטענות של אביו למפלצות שלא מהעולם הזה המכונות יוקאי. עם זאת, שהוא נצרך לשמור על המקדש בזמן שאביו יצא לסידורים, המטלות שלו הובילה אותו לגילוי מזעזע – במרתף הוא מוצא יוקאי מאיים משופד על ידי “חנית החיה”. החיה הזאת קוראים לה טורה, נודע לשמצה בשל כוחו ההרסני, שמנסה לשכנע את אושיו לשחרר אותו מהחותם שחותם אותו לחמש מאות שנה, אושיו לא מאמין לדבריו ומסרב לשחרר אותו לחופשי. אבל כאשר התפרצות יוקאי פתאומית מאיימת לפגוע בקרובים אליו, לא נשאר לו ברירה אלא לסמוך על טורה, הבטחון היחיד שיש לו זה החנית הישנה אם הוא יצא מכלל שליטה האנימה עוקבת אחרי הסיפור של שניהם.

המשך ישיר לעונה הראשונה (פרקים 27-39)

זוהי המאה ה-15, מלחמת מאה השנים בין צרפת לאנגליה הסתיימה וצרפת ספגה תבוסה קשה. מונטמורנסי הוא בן לאציל שלמד באקדמיה מלכותית לאבירים על אליכימיה וקסם, אך בעקבות תבוסתה של צרפת בית הספר נסגר והוא נאלץ לברוח. בעת בריחתו הוא נתקל בנערה כפרית מופלאה בשם ז’אן. *קרדיט לאנימה ספין על התקציר

ישנו מכשיר קטן בשם SMC (בקר שליטת עבדים), הנצמד ללסת העליונה לצורך הפעלתו. המכשיר מאפשר שעבוד ושליטה מוחלטת על אדם אחר שגם נושא אותו, כל עוד אחד הצדדים מסוגל להביס את השני בכל תחרות כלשהי שנקבעת בינם. לאחר הפסד, הקורבן נופל לשעבוד מוחלט למנצח, וממצאים מראים כי כל פקודה שתינתן תיעשה ללא התנגדות על ידי העבד, קשה, מוגזמת ואכזרית ככל שתהיה. מספר אנשים מקבלים לידיהם את המכשיר, ומוצאים את עצמם מתמודדים על חירותם תוך ניסיון לשלול את חירות חבריהם. *קרדיט לאנימה ספין על התקציר

סאקאמוטו טאקומה הוא שחקן במשחק MMORPG. השחקן שלו כל כך חזק, עד שמשתמשים אחרים החלו לקרוא לו “מלך השדים”. יום אחד, הוא מוצא את עצמו מזומן לעולם אחר – אבל עם המראה שהיה לו במשחק. שם הוא פוגש שתי נערות שטוענות שהן היו אלו שזימנו אותו. הן השתמשו בכישוף עבדות כדי לזמן אותו ולהפוך אותו לעבד שלהן, אך היכולת שלו מהמשחק, “שיקוף קסם”, גורמת להן להפוך להיות השפחות שלו במקום. *קרדיט לאנימה ספין על התקציר

העולם נזרק לתוהו ובוהו כאשר האימפרית קטוואנה פותחת באש נגד רפובליקת קיוקה. הגיבור שלנו, איקטה, מתעב מלחמה אבל בסופו של דבר אין ברירה אלא להיות קצין גבוהה בצבא כדי להגן על אדמתו. אף אחד לא יכול לתאר לעצמו שרודף נשים עצלן כזה בסופו של דבר יהפוך לגיבור לכל מי שצריך

הסיפור מתרחש בתיכון טוקיו בוטיי, בית ספר מיוחד שבו בלשים חמושים -“בוטיי”- מאומנים להשתמש בנשק. קינג’י טויאמה הוא תלמיד שנה שניה אשר יש לו יכולת מיוחדת, אבל הוא שומר על זה בסוד בשביל לחיות חיים רגילים, חיים שקטים. עם זאת, כאשר הוא נתפס באירוע הפצצה בדרכו לבית ספר, הוא פוגש את א. אריה קאנזאקי – הכי חזקה בתיכון בוטיי בתקיפה.

האנימה מתחילה כאשר יועציו של המלך מתחילים בציד מכשפות, ציד המכשות מסכן את אבירי וכוהנות המקאי (גיהנום), אשר אמורים להגן על האנושות. כוהנת מקאי אשר נידונה להישרף על המוקד יולדת ילד, ליאון לואיס. הילד חולץ על ידי אביו, אביר מקאי, אבל מעולם לא פגש את אימו. כאשר הוא יגדל הוא יירש את שיריון הזהב כצאצא ישיר של אבירי הזהב. בנתיים יועצו של המלך השתלט על המדינה כשהמלך נהפך לחולה, וכמו כן הנסיך אלפונסו גורש עם אמו. כדי להשיב את ממלכו הוא יוצא לחפש את אביר הזהב האגדי.

לאון שהצליח בשם “אביר הזהב גארו”, מתמסר להכשיר אביר גיהנום צעיר כדור הבא יחד עם הנסיך אלפונסו של וליאנטה. לאחר מכן, הם מקבלים הוראה לשמיד את השדה הכי יפה בעולם המתגוררת במדינה השכנה ואזליה. במקביל אביר הגיהנום הצעיר נחטף על ידי משהו לא ידוע. לאון עוקב אחריהם רק כדי לגלות שהוא מוקף באויבים במבוי סתום. לאחר מכן, אביר הגיהנום דריו שהיה אמור להיות חסר זמן מה מופיע ומציל אותו. תחת הדרכתו, ליאון מובל לעיר שבה הוא יפגש עם אדם לא צפוי לחלוטין.

פחד, לשרוד, אינסטנקטים, זרקו אל ארץ זרה כשהם זוכרים רק את שמם, הם מסוגלים להרגיש רק את שלושת הרגשות האלה מהדהדים בתוך נשמותיהם. קבוצה של חבר’ה זרים שנאלצה לקבל את התפקיד שלהם בעולם הזה כחיילים המגנים על האיום שמאיים להרוס את העולם גרימגר. כאשר כל האנשים החזקים התאחדו, אלו שנשארו מאחור חייבים ליצור קבוצה יחד כדי לשרוד.

עונה 2 לאנימה “איך להתחיל עם בנות בצינוק”.
העונה השלישית של האם זה שגוי להתחיל עם בנות בצינוק

לאחר שהחבורה של בל היו בצינוק הם נתקלים במעיין מים חמים. (יותר מי זה עלול להכיל ספוילרים! )

בעיר המתים, הרחק מהאנושות, חיי ילד אנושי. שמו הוא וויל, והוא גודל על ידי שלושה אל מתים. בלאד – לוחם השלד; מארי – הכוהנת האדיבה; וגאס – הקוסם האדיר. השלושה אהבו ולימדו את הילד כל מה שהם יודעים. אבל יום אחד, וויל מתחיל לשאול “מי אני?” האם הוא יצליח לגלות את הסוד מאחורי האל מתים? כדי לגלות זאת עליו לצאת למסע כדי לגלות את חסדם ואהבתם של האלים הטובים. ובסוף להפוך לפלאדין.
המתנקש הטוב ביותר על פני כדור הארץ ידע לחיות רק עבור “האירגון” עד שהם התנקשו בו. בזכות חסדה של אלה הוא נולד מחדש בעולם של חרבות וקסמים. אבל, חסדה של האלה לא מגיע בחינם! עליו להביס את הגיבור של אותו עולם.
לאחר 2,000 מלך השדים התגלגל מחדש, אבל הסטאטוס החדש שלו באקדמייה הינו “לא מתאים” עם היכולת להביס את האנושות, אלמנטים, ואפילו את האלים בעצמם, מלך השדים השתעמם מכל זה ורצה לחזור לעולם שליו. עם זאת, מה שחיכה לו לאחר שקם לתחייה הוא לגלות עד כמה העוקבים אחריו התחלשו בכוח הקסם שלהם.

מלחמה גדולה שרתה במשך שנים על ממלכת הפיות בין אימפריית המדע לבין נבוליס, עד שהאביר הצעיר ביותר שזכה בתואר החזק ביותר פוגש ת נסיכת האומה הנגדית. אף על פי שהם אויבים מושבעים, האביר נשבה ביופיה וגדולתה של הנסיכה, ואילו הנסיכה נשבתה גם היא מכוחו ואורח חייו.

האם המלחמה בין שניהם תסתיים מתישהו?

אינו באטל מגוללת את סיפורם של חמשת החברים של מועדון הספרות, גילו שקיימים בתוכם כוחות-על יוצאים מן הכלל לפני כחצי שנה. למרות שהם ציפו להיזרק אל תוך עולם מלא בקרבות כוחות על בבית ספרם, חיי היום-יום שלהם המשיכו כרגיל. אין שום ארגון שמנסה להמיד את העולם, אין מלחמות ענק של כוחות על, אין גיבורים אמיצים או מפלצות איומות. למרות זאת, כל החברים במועדון מקווים שיום יבוא ותהיה להם הרפתקה, ממשיכים להאמין שיום יבוא וזה יקרה. אך עכשיו, הגיעו ימים של צחוקים, רומנטיקה והקרבות עם יוצא הדופן רק מתחילים

נאסטו פוג’י מוהב במורה שלו, אינה. נאסטו יוצא עם חבריו במטרה לשכוח אותה והוא פוגש בנערה מוזרה בשם רויי טאצ’יבנה. באופן מוזר. רויי מבקשת מנאטסו להתגנב איתה החוצה ולעשות לה טובה. להפתעתו, היעד שלהם הוא ביתה של רויי והטובה היא… לשכב איתה. אין שום אהבה מאחורי המעשה; היא רק רוצה לרכוש ניסיון. במחשבה שזה יעזור לו לשכוח את אינה, נאטסו מהסס אך מסכים. לאחר המפגש יוצא הדופן הזה נאסטו עומד בפני בעיה. כאשר אביו מתחתן מחדש, הוא מוצא את עצמו עם שתי אחיות חדשות. לחוסר המזל, הוא מכיר את שתי הבנות האלו. הוא מהר מאוד מגלה ששתי האחיות החדשות שלו הן אינה ורויי! עכשיו כשהוא גר עם המורה שלו וה”פעם הראשונה” שלו, הוא  מוצא את עצמו בתוך משלוש אהבה בלתי מפוי.

mkqb488[1]

שישה חודשים לאחר אירועי המנגה “יו-גי-הו!”, יוגי מוטו וחבריו הגיעו לשנה האחרונה בתיכון והתחילו לחשוב על עתידם. בינתיים, סטו קאיבה הזמין חפירה ארכיאולוגית כדי להחזיר את פאזל המילניום המפורק מהריסות “מקדש הגיהנום”. בפריט שכנה בעבר רוחו של יריבו, אטם, אותו מקווה סטו להחיות על מנת ליישב את החשבון ביניהם. החפירה נקטעת בידי אדם מסתורי, שהתמודד מול קאיבה וגנב שני חלקים מהפרמידה. מי הוא אותו בן אדם? מהם המניעים שלו? *קרדיט לאנימה ספין על התקציר*
הסיפור מתרחש בעתיד הרחוק. האדמה נהרסה, והאנושות ייסדה את המצודה הניידת “פלנטיישן”. אלו בפלנטיישן אשר נהפכים לטייסים גרים באזור המכונה “מיסטילטין”, הידועה גם כ”כלוב הציפורים”. הילדים בעיר הציפורים לא יודעים דבר על העולם החיצון או על השמים הכחולים, חייהם כוללים בעיקר את המאבק של ביצוע משימות. לטייסים יש אויבים: צורות חיים ענקיות ומסתוריות הידועות בשם “קיוריו”, בהם הם נלחמים באמצעו ה”פראנקס”, רובוטי קרב של הילדים. עבור הילדים הטסת פראנקס מוכיחה את עצם קיומם. ילד בשם הירו (“קוד:016”) היה ידוע בעבר כילד פלא. ולמרות העבר הזוהר, הוא נכשל. כל קיומו נדמה היה מיותר. לא להטיס פראנקס שקול כלחדול מלהיות. יום אחד מופיעה לפניו ילדה מסתורית המכונה “אפס שתיים”, ושתי קרניים צומחות מראשה.
*קרדיט לאנימה ספין על התקציר*
לא כיף להתעורר בלי זיכרון… עוד יותר לא כיף להתעורר נעול במבנה נטוש וחשוך… וממש לא כיף כשהאדם היחיד שנמצא יחד איתך לבוש בגלימה ואוחז בחרמש.
זה המצב בו נמצאת רייצ’ל, נערה בת שלוש עשרה. היא נתקלת בזאק – בחור עטוי גלימה ותחבושות. למרות השילוב המוזר נוצר בניהם חיבור, ויחד הם מחפשים את דרכם החוצה.
*קרדיט לאנימה ספין על התקציר

פרקים 13-16 של מלאכי המוות
במשחק ה-MMORPG הפופולארי “Union” (איחוד) הייתה קבוצה אגדית ושמה “סובארו” קבוצה זו, שהורכבה מחברי ילדות הלומדים בבית ספר יסודי, חצתה את גבולות המשחק בדרכים רבות. אך לאחר תקרית שהסתיימה במוות, “Union” הפסיקה את שירותיה וקבוצת חברי הילדות התפרקה.
6 שנים לאחר מכן, משחק חדש בשם “Reunion” (התאחדות) עולה לאוויר. הארוטו, תלמיד תיכון, מתחבר למשחק ופוגש בנערה בשם אסאהי – אחת מחברות הקבוצה האגדית וחברת הילדות שלו, שמתה לכאורה לפני שש שנים. האם היא רוח רפאים דיגיטאלית, או שמא… *קרדיט לאנימה ספין על התקציר

איווטאני נאופומי זומן לעולם מקביל יחד עם שלושה אנשים אחרים בכדי להפוך לגיבורי העולם. כל אחד מהגיבורים מצויד בכלי אגדי שזומן עימם, נאופומי קיבל את המגן האגדי כנשק שלו. עקב חיסרון הניסיון והכריזמה נאופומי נחשב כחלש ביותר מבניהם, ובסופו של דבר נבגד, הואשם בפשע שלא ביצע, ונשדד ביום השלישי של מסעו. מנודה על ידי כולם, מין היושב על הכס עד אחרון האיכרים, מחשבותיו של נאופומי התמלאו בשנאה ונקמה. כך, גורלו בעולם המקבל מתחיל…

זהו עולם של שמים, איפה שאיים רבים נסחפים בשמים. נער בשם גראן ולטאה מעופפת מדברת חיים באי זינקנסטיל. יום אחד הם נתקלים בבחורה בשם לריה. לריה נמלטת מן אימפרית ארסט. ממשל צבאי שמנסה לשלוט בעולם בעזרת כוח הזרוע

“אני לא מציל את העולם, אני פשוט רוצח גובלינים.”
בגילדה שנמצאת על הגבול, נמצא מישהו בעל הישג נדיר, הרפתקן ששואף להיות בדירוג הכסף על ידי ציד הגובלינים בלבד. כוהנת צעירה הצטרפה לקבוצת ההרפתקאות הראשונה שלה, אך כמעט מיד הן מוצאות את עצמן במצוקה. האיש שהציל אותן היה האדם שהקדיש את חייו להשמדת הגובלינים – קוטל הגובלינים. כאשר שמועות על מעשיו מתחילות להתפשט, אין לדעת מי יבקש את עזרתו בפעם הבאה… *קרדיט לאנימה ספין על התקציר
הסרט של קוטל הגובילינן: כתר האשמה
חבורתו של קוטל הגובלינים יוצאת למשימה למציאת בת האצולה שנעלמו עקבותיה לאחר שיצא להרפתקה בעצמה!

עונה שנייה לקונו סובה. העונה הראשונה תוגמה עלי ידי קורו קישי. צריך לראות את העונה הראשונה לפני השנייה (מן הסתם)

למי שלא זוכר העונה הראשונה נגמרה בכך שקאזומה, שניצח את המחסלת, היה צריך לקבל החלטה של רגע ושלח את מנגנון הפיצוץ העצמי (מה, היוצר של זה היה דופנשמירץ?) למקום ראנדומאלי. בסוף מסתבר שהפצצה לא נשלחה לסתם מקום, אלא לתוך האחוזה של הלורד אלדרפ, ועכשיו קאזומה הגיבור נהפך לטרוריסט שפוצץ לו את הבית, ואם זה לא היה מספיק, קאזומה נשלח לכלא. מה יקרה הלאה? האם קאזומה יצליח בדרך פלא להתנקות מהאשמה? איך זה ישפיע על המשך ההרפתקה? והאם הם הולכים סוף סוף לקנות כלב? כל זאת ועוד בעונה החדשה של “שהאלים יברכו את העולם המופלא הזה!”! (יש ! בשם וגם צריך להיות ! בסוף המשפט שלי כדי ליצור טון של קריין שגורם לך לרצות לראות את הסדרה הזאת) למען האמת זאת קומדיה אז כנראה שהתשובות הן כלום, כן, זה לא ו- רק אם יגמרו ליוצרים הרעיונות.

שינגקי נו בהמוט: בראשית

אלו שני ספיישלים שקורים בין העונה הראשונה לשנייה.

בשעה שהיבשת נמצאת בסכנה, אביר בשם יורי מגייס צבא מתנדבים להביס את “המלך השחור” אשר מאיים להשמיד את כל העולם, האם הם יצליחו לעשות זאת? האנימה עוקבת אחריו ואחרי עמיתיו לצבא.

88583[1]תקציר: ביבשת הנשלטת על ידי כאוס, השליטים מחזיקים בחותמים קדושים שמעניקים להם את הכוח לעצור את הכאוס ולהגן על אנשיהם, אבל לפני שמישהו שם לב הם מניחים בצד את תפקידם לטהר את העולם מהכאוז ומתחילים להילחם אחד בשני בניסיון להשיג כוח ושליטה אחד על השני. סילוקה, קוסמת מתבודדת שמתעבת את השליטים בגלל שזנחו את חובתם, ותיאו, אביר נודד שיוצא במסע להתאמן ולהתחזק על מנת שיום אחד יוכל לשחרר את העיר שלו מכובשיה, נשבעים לעבוד ביחד על מנת שיוכלו להציל את היבשת מהכאוס והמלחמות ששוררים בה.
קרדיט לאנימה ספין על התקציר!

העולם נכנס לכאוס! מפלצות באות ותוקפות את האנושות. אך משום מקום, מופיע גיבור בשם זירו ומחזיר את השלום והשלווה לעולם.
חמש שנים לאחר הופעתו, זירו נעלם בפתאומיות וקבוצות גיבורים אשר מנסות לרשת את מקומו של זירו מתחילות להיווצר.

בעקבות טארומה בילדותו על אהבתו לבובות מסורתיות, אומן הבובות וואקאנה ג’וג’ו מעביר את ימיו כמתבודד ומוצא את נחתו בחדר המנוחה שבבית הספר. עבור וואקאנה, משהי יפה כמו מארין קיטגאווה, בחורה אופנתית המוקפת תמיד בחברים, היא כמו חייזר מעולם אחר! אבל כאשר מארין חסרת הבושה תופסת את וואקאנה תופר בבית הספר, היא מנסה לנצל את ההזדמנות להחדיר את התחביב הסודי שלה לחברי כיתתה: קוספליי! האם הלב הפצוע של וואקאנה יוכל להתמודד עם פלישתה של החייזרית הסקסית מעולם אחר?!

צ’אקורו הוא נער בן 14 והארכיונאי של “לוויתן הבוץ”, אי אוטופי מיושן הצף על פני ים אינסופי של חול.
כל תשעה מתוך עשרה תושבים באי ניחנו ביכולת ה”סאימיה”, שנותנת להם כוחות מיוחדים, אך מקצרת את חייהם בצורה משמעותית. צ’אקורו וחבריו ביקרו באיים רבים, אך מעולם לא פגשו, ראו, או שמעו אדם שאינו מ”לוויתן החול”. יום אחד, צ’אקורו מבקר באי שגודלו כגודל “לוויתן החול” ופוגש נערה ההולכת לשנות את גורלו. קרדיט לאנימה ספין על המידע והתקציר.

איזנאמי, כוהנת צעירה מאיזומו, ראתה קבוצה של נינג’ות הורסות ושורפות את הכפר שלה. היא עוזבת את איזומו בלית ברירה במטרה לחפש את סארדה יוקימורה. קבוצה של נינג’ות רודפת אחריה והיא נתקלת בסאיזו, נינג’ה ללא אדון שנאלץ להציל אותה.

מה יעלה במסעם של שניהם? למה רודפים אחרי איזנאמי? מי זה סארדה יוקימורה ואיך הוא קשור לאיזנאמי? כל התשובות במהלך הסדרה!

קיטארה הרוקי וחברו איזוקה טאקיה מנהלים מועדון מוזיקה, יריד הבית ספר קרב ובא והמועדון של צמד החברים עומד בפני סגירה. מה יעלה בגורל המועדון? למה יובילו ההשלכות? והאם הרוקי יצליח להופיע על הבמה בפסטיבל?

כל זאת תוכלו למצוא באנימה.
במשך דורות רבים, המדינה הטורקית ואימפריית באלט-ריין היו תחת יריבות חמורה אחת כלפי השניה. אך לילה אחד, כאשר שר אימפריאלי נפל קורבן להתנקשות, העוינות בין שתי האומות החריפה והחלה להשפיע על פעולותיהן. בשעה שהגנרלים של מועצת טורקיה צמאים למלחמה, פאשה צעיר בשם מאמוט מגלה את האמת מאחורי ההתנקשות. עתה מתחילה מלחמתו של הפאשה הצעיר עבור מדינתו, שלומה ואמונם של אנשיו!

הסיפור מתרכז סביב מאשירו מוריטאקה. תלמיד כיתה ט’ הניחן בכישרון ציור יוצא מן הכלל. מוריטאקה חולם להיות מאנגקה (אמן מנגה) בדיוק כמו דודו. יום אחד מציע לו חברו לכיתה, טאקאגי אקיטו, אשר מצטיין בכתיבה וחיבור, לחבור יחד על מנת ליצור מנגה משלהם. במקביל, אזוקי מיהו, אהובתו של מוריטאקה חולמת להיות מדבבת בסדרת אנימה. מוריטאקה וטאקאגי מסכמים איתה כי במידה והמנגה שלהם תהפוך לאנימה, ייתנו לה את התפקיד הראשי, והיא תתחתן עם מוריטאקה ?כעת יוצאים מוריטאקה וטאקאגי למסע ליצירת מנגה משלהם. האם יצליחו ואילו אתגרים ומכשולים עומדים בדרכם קרדיט לאנימה ספין \ הו על התקציר

בעיר משגשגת בשם ראסל סיטי, מתפשט דבר המאיים לזעזע את העולם, אדם בשם סוורד (חרב) הראשון ששומע על “הדבר”, ומכניס עצמו לדבר כדי לנסות לפתור את הבעיה, הרמז היחיד שלו הוא המילים “אל דוראדו”. הוא פוגש את סופי, אישה המחפשת את אחיה הגדול שנעדר, שעזב אותה באותן מילים: “אל דוראדו”, עם סוורד שאיבד את אחותו הקטנה בעבר.
מה יעלה בגורלם? את כל זה תוכלו למצוא באנימה
נארומי, עובדת משרדית שמחביאה את אורח חיי הפוג’ושי שלה מעיניי כל, והירוטאקה, איש חברה נאה ואוטאקו גיימינג בסתר, נפגשו לראשונה מאז חטיבת הביניים לאחר שגילו שהם עובדים באותה החברה.
השניים החלו לצאת יחד לאחר שיצאו לשתות אחרי העבודה כמה פעמים, אך האם זאת תהיה מערכת היחסים מושלמת בשביל השניים? *קרדיט לאנימה ספין על התקציר*
מקורם של תלמידי פנימיית “ג’ריג’יו” מגיע משתי מדינות שונות: “החתולים הלבנים” ו”הכלבים השחורים”. אמנם יוליה ממדינת החתולים ורומיאו ממדינת הכלבים, אך זה לא מונע מהם לנהל מערכת יחסים בסתר. כעת, עליהם למצוא דרך להחביא את מערכת היחסים שלהם מבלי לפגוע באף אחד מהצדדים.
*קרדיט לאנימה ספין על התקציר
בעיירה הנידחת בלפורסט, חי לו נער בן 14 בשם רנטון ת’רסטון. רנטון רוצה לעזוב את ביתו ולהצטרף לקבוצת שכירי החרב הידועה בתור הגקוסטייט, בתקווה ששם ימצא כמה ריגושים בחייו הבנאליים. אך כשהוא תקוע בין עקשותו של סבו לכך שיהפוך למכונאי כמוהו ובין מורשתו הגדולה של אביו המת, הריגוש היחיד בחייו הוא גלישה על גלי הטראפאר שנמצאים באוויר, בדומה לגלישה בים.
הכל משתנה כאשר עצם לא ידוע מתרסק לתוך המוסך של רנטון וסבו. מסתבר שהעצם הלא-ידוע הוא LFO – רובוט שיכול לגלוש על גלי הטראפאר, והרובוט הספציפי הזה ידוע בתור הנירוואש סוגאפס – ה-LFO הראשון. מפעילת הנירוואש היא נערה צעירה בשם אאורקה, חברה בגקוסטייט, שמבקשת מהם לתקן ולשפר את הנירוואש. הפגישה ביניהם מתחילה את הרפתקאותיו של רנטון ביחד עם אאורקה והגקוסטייט, שכן הוא הופך להיות טייס המשנה של הנירוואש. **קרדיט לאנימה ספין על התקציר**