הודעה

 

כדי לא לבאס זהו פוסט לפני הוצאתו של אורימו. הפרק יפורסם באתר שלי.

שלום לכולם. הרבה זמן לא שמעתם ממני ואם אתם תוהים למה? זה מפני שעברה עלי תקופה לא הכי טובה. לא שכחתי מכם והמשכתי לתרגם, מי ששם לב תרגמתי עוד שני פרקים לשני פרויקטים. בכל אופן, הפוסט הזה נועד להודיע לכם שאני לוקח הפסקה מהסיבה שבגללה לא פרסמתי הרבה זמן. אני לא פורש מהפאנסאב אבל אפסיק לפרסם פוסטים. הפרקים יפורסמו כאן כרגיל פשוט תעקבו. בנוגע לשאר הפרויקטים אמשיך לאט לאט לעבוד גם עליהם. סא, ג׳אנה!

הו, צ׳וטו. 😯 בעניין הפרק, הוא מוכן ונמצא בהעלאה לגוגל דרייב וגוגל תמונות. החלטתי עכשיו לפרסם פוסט כי אחרי זה לא נראה לי שיהיה לי מצב רוח לזה. בנתיים הכל יהיה תלוי בשרתים של גוגל ובזמן שיקח להם לעבד את הסירטון. בהתחשב בכך שאני מעלה סירטונים במשקל של 3-4 GB. לאלה שלא מבינים, הפרקים באיכות HD מלאה וכבדים והסיבה שבחרתי להכין אותם ככה היא שאני בעצמי צופה בפרקים שלי. ואני מעדיף באיכות טובה מאוד לצפות מאשר להוריד במשקל של הפרקים. טוב, חפשתי קצת מלל למלא לכם את המסך בו כדי שלפוסט יהיה קצת יותר תוכן.

מאחל לכולם צפייה מהנה!

4.2 10 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
הישנים
החדשים הדירוג הגבוה
Inline Feedbacks
View all comments
יעל
יעל
2 months ago

מקווה שעכשיו תהיה לך תקופה יותר טובה ושמחה!! תודה על הפרקים שאתה מעלה, הם נהדרים. אישית אשמח לראות עוד פרקים של תלתן שחור אם יתחשק לך להמשיך אותו, אבל רק רציתי להגיד תודה על הכל, זה ממש לא מובן מאליו להשקיע מאמץ וזמן לתרגום בחינם, אז תודה רבה!!

Lidor
Lidor
2 months ago

תותח

יקיר
יקיר
2 months ago

תודה לך אח יקר
תודה על הפרקים

גל
גל
2 months ago

תודה רבה לך
מעריך אותך מאוד
ומאחל לך רק אושר בחיים

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x